Rock Farm

Spoznajte kto vlastne sme

Pastva nielen pre oči

V júni 2022 sme priamo pod Tatrami, vo Veľkej Lomnici, s radosťou otvorili štýlovú reštauráciu s názvom Rock Farm, v ktorej spájame vášeň pre gastronómiu s úchvatnou atmosférou priestoru pre skupinové podujatia. Naša reštaurácia a bar vás pozývajú, aby ste si užili jedinečnú kombináciu chutí a zážitkov. Rock Farm nie je len miestom, kde sa stretávajú chute, ale predovšetkým miestom, kde sa stretávajú ľudia. Pridajte sa k nám s rodinou alebo priateľmi a zažite jedinečný mix skvelého jedla, príjemnej atmosféry a pohodového prostredia. Chceme vám priniesť najlepšie chute tunajšej i svetovej gastronómie a vytvoriť spomienky, ktoré si budete chcieť zopakovať.

Zobraziť galériu

Chute celého sveta na jednom stole

Rock Farm vyniká nielen svojou pôsobivou atmosférou, ale predovšetkým svojím menu, ktoré sa stalo synonymom pre vynikajúcu kvalitu a chute, aké inde v okolí nezažijete. Naša barbeque ponuka je zameraná na šťavnaté mäsité jedlá z grilu, pochádzajúce z nášho vlastného bio chovu. Každý kúsok mäsa, ktorý naservírujeme, je výsledkom starostlivosti nášho tímu a kvality produktov z vlastného chovu z farmy Lutila. Pomalým údením dostávame z hovädzieho mäsa to najlepšie, čo vie gurmánom ponúknuť pri zachovaní všetkých dôležitých živín. Okrem barbeque špecialít však naše menu ponúka aj chutné a osviežujúce šaláty a ďalšie jedlá pre tých z vás, ktorí sa mäsu vyhýbajú a preferujú skôr vegetariánske chute. Veríme tiež, že gastronómia by mala byť o rozmanitosti, preto sme do menu zaradili aj tradičné jedlá z podtatranského regiónu, aby sme vám predstavili autentickú chuť miestnych kulinárskych tradícií. Popri rozmanitých BBQ chutiach sme však nezabudli ani na milovníkov nápojov. Objavte rozmanitosť nášho barového lístka, z ktorého si vyberie každý. Pri výbere našich pív, drinkov a vína sme dbali na to, aby sme vám priniesli iba tie najkvalitnejšie zážitky. Už teraz sa tešíme na vašu návštevu.

Jedálny lístok

Naše produkty z vlastného bio chovu

Záleží nám na tom, aké potraviny jeme my a naše deti, preto uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou. Mäso Aberdeen Angus pochádza z prevereného chovu z lokálnej farmy LUTILA. Dodržiavame prísne pravidlá stanovené pre ekologickú poľnohospodársku výrobu. Na všetky naše rastlinné aj živočíšne produkty máme príslušným inšpekčným orgánom vydané certifikáty preukazujúce ich BIO kvalitu. Úplne bezkonkurenčná je kvalita mäsa, pre ktorú je plemeno Aberdeen Angus na celom svete uznávané a žiadané. Mäso mladých býkov tohto plemena patrí medzi najchutnejšie steakové mäsá pre svoju špecifickú chuť a výrazné mramorovanie. Mäso z ekologického hospodárstva má menej kalórií a tuku ako mäso z priemyselného chovu, je tiež bohatšie na omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú dôležité pre naše zdravie.