Rock Farm

Spoznajte kto vlastne sme

Pastva nielen pre oči

Nádherná štýlová reštaurácia a bar so zázemím a priestormi pre skupinové podujatia, ktorú sme otvorili v júni 2022, aby sme Vám neustále ponúkali len to najlepšie. Prijmite naše pozvanie a poďte si s rodinou alebo priateľmi užiť jedinečnú atmosféru pri úžasnom jedle, s dobrým pivom, drinkom alebo plným vínom v pohári. Rock Farm je svet šťavnatých mäsitých jedál z grilu z nášho vlastného bio chovu, chutných šalátov, krehkých dezertov a tradičných jedál z Podtatranského regiónu. Mysleli sme však aj na hostí, ktorí uprednostnia chutné vegetariánske jedlo. Kvalitné suroviny, mäso z nášho vlastného chovu farmy Lutila a kus mágie je však to, čo chceme naservírovať každému jednému z vás.

Zobraziť galériu

Naše produkty z vlastného bio chovu

Záleží nám na tom, aké potraviny jeme my a naše deti, a preto uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou. Mäso Aberdeen Angus pochádza z prevereného chovu z lokálnej farmy LUTILA. Dodržiavame prísne pravidlá stanovené pre ekologickú poľnohospodársku výrobu. Na všetky naše rastlinné aj živočíšne produkty máme príslušným inšpekčným orgánom vydané certifikáty preukazujúce ich BIO kvalitu. Aberdeen Angus je mäsové plemeno hovädzieho dobytka pochádzajúce pôvodne zo severovýchodného Škótska, kde bolo vyšľachtené už v 18. storočí. Toto plemeno patrí medzi geneticky bezrohé, plášťovo čierne. Hovädzí dobytok žije celý svoj život na pastvinách voľne, teľatá sú ponechané u svojej matky a dlhšiu dobu dojčené, živia sa iba trávou av zime senom, strava neobsahuje hormóny, atb ani výkrmné múčky. Úplne bezkonkurenčná je kvalita mäsa, pre ktorú je plemeno Angus na celom svete uznávané a žiadané. Mäso mladých býkov tohto plemena patrí medzi najchutnejšie steakové mäsá pre svoju špecifickú chuť a výrazné mramorovanie. Je krehké, šťavnaté a voňavé. Mäso z ekologického zamedelstva má menej kalórií a tuku ako mäso z priemyselného chovu, je tiež bohatšie na omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú dôležité pre naše zdravie. Vďaka zdravej strave hovädzieho dobytka, biohovädzie mäso obsahuje 2x viac beta-karoténu, ktorý znižuje riziko rakoviny a kardiovaskulárnych chorôb. Zvieratá chované v ekologickom chove nesmú byť vystavované stresu, ktorý má nepriaznivý vplyv na kvalitu mäsa, chovatelia dohliadajú aj na dobu prepravy a metódu porážky. To všetko zaručuje bezkonkurenčnú kvalitu mäsa so zachovaním všetkých dôležitých živín.

Výborné jedlo z Texas Grillu

Pre mnohých je príprava jedál, špeciálne mäsa v Texase veľkou neznámou. Ani sa vám nečudujeme, keďže u nás sa skôr orientujeme na sviečkovú na smotane, bryndzové halušky alebo privandrovalcov v podobe čínskej či indickej kuchyne. O Amerike bolo ešte pár rôčkov po zmene systému známe, že je to kráľovstvo hamburgerov. Amerika však ponúka množstvo skvelých a špecifických jedál, ktoré si vás okamžite dokážu získať. Ako napríklad kuchyňa z Texasu. Preto sme sa rozhodli aspoň stručne vás s ňou zoznámiť. Jedná sa o osobitý spôsob prípravy mäsa, pri ktorom sa mäso pečie a údi pomaly, pomocou neustáleho udržovania teploty dymu. Výsledkom asi 10-16 hodinového údenia je jemné, šťavnaté mäso s typickou arómou. Táto metóda úpravy pokrmov je na SK ojedinelá.

Rozprávkový výhľad

Len máloktorá reštaurácia sa môže pochváliť panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry a okolie. My osobne nepoznáme nič krajšie, ako sedieť v pohodlí reštaurácie alebo salónika a sledovať nádhernú prírodnú scenériu. Priamo pred vami sa vypínajú v plnej kráse naše majestátne tatranské štíty a ich dominanty, Lomnický a Slavkovský štít. Okrem Vysokých a Belianskych Tatier sa môžete pokochať 360° výhľadom na okolité obce, či Nizke Tatry s ikonickou vežou na Kráľovej holi. Prijmite naše pozvanie.

Rezervujte stôl

Eventy podľa vás

Sme profesionáli a s prípravou podujatí a osláv máme bohaté skúsenosti. Zorganizujeme vám svadbu, zásnuby, krstiny, birmovku, oslavu narodenín, párty, školenie či teambuilding tak, aby ste nemali žiadne starosti. Náš tím sa postará o vašu spokojnosť a pohodu vašich hostí. Sám Michelangelo tvrdil, že dokonalosť spočíva v maličkostiach, preto nám počas organizácie vašich podujatí záleží na každom detaile. Naše priestory a exteriér sú prispôsobené aj pre najmenších gurmánov, eventová sála na poschodí Rock Farmu s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry a kapacitou až do 100 osôb je ideálna na business obedy či večere, firemné večierky či špeciálne príležitosti na mieru.

Podujatia