Rock Farm

Priestory Rock Farm

Podľa typu želaného podujatia a počtu vašich hostí si viete vybrať priestor presne podľa vašich potrieb. Aby ste využili naše nádherné priestory čo najlepšie, radi Vám s organizáciou priestorov a umiestnením stolov pomôžeme a poradíme osobne.

Naša ponuka

Priestory reštaurácie Rock Farm sú navrhnuté tak, aby vyhoveli potrebám rôznych udalostí - od firemných stretnutí až po rodinné oslavy a svadby. Máme k dispozícii moderné a komplexne vybavené miestnosti, ktoré umožňujú flexibilitu a prispôsobenie podľa vašich požiadaviek. Sme tu, aby sme vám pomohli s každým detailom a zabezpečili, že vaše podujatie bude prebiehať bezproblémovo a v príjemnej atmosfére. Okrem toho sme pripravení poskytnúť vám vynikajúce gastronomické služby. Naši profesionálni kuchári vám pripravia jedinečné jedlá, ktoré dotvoria atmosféru a zážitok z podujatia.

Hlavná časť reštaurácie Rock Farm

Priestranná miestnosť hlavnej časti reštaurácie vám ponúka priestor pre rodinné posedenia či akcie s priateľmi a počas svadieb je využívaná najmä pre cateringovú, parketovú a kapelovú časť. V tejto miestnosti nájdete bar, časť s reštauračnými stolmi a pohodlnými kreslami, ako aj toalety. Miestnosť disponuje moderným technickým vybavením, širokouhlou televíziou a zvukovou technikou. Priestor vieme prispôsobiť a upraviť presne podľa vašich požiadaviek a potrieb. Kapacita reštauračnej časti je 80 miest a po prepojení s terasami maximálne 180 miest na sedenie.

Terasy

Kryté terasy sú priam stvorené na stolovanie vašich hostí vďaka celodennému prirodzenému svetlu, vstupom do hlavnej miestnosti a v neposlednom rade vďaka výhľadu na Vysoké Tatry, ktorý vás nikdy neomrzí. Kapacita na sedenie závisí od typu sedenia (okrúhle, pozdĺžne stoly) a poskytne priestor pre maximálne 80 hostí.

Konferenčná miestnosť

Ak si chcete vychutnať firemné stretnutie alebo business stretnutie mimo mestského ruchu, no zároveň na skok od mesta, sme pre vás tá správna voľba. Naša konferenčná miestnosť má kapacitu až 50 osôb a disponuje komplexným technickým vybavením, vrátane širokouhlej TV projekcie, ozvučenia či dvoch mikrofónov. Sedenie vám vieme naaranžovať podľa vašich konkrétnych požiadaviek či už ako lavicové sedenie alebo kino sedenie. Sála v Rock Farm je ako stvorená na oslavy a rodinné podujatia. Výhľad na panorámu Vysokých Tatier si môžete vychutnať z našej terasy.